Allergisch of intolerant? Onze speculaas bevat:

We merken het steeds vaker dat onze klanten allergisch of intolerant zijn aan bepaalde ingrediënten. Daarom sommen we graag onze ingrediënten voor u op: bloem, suiker, boter, eieren, eiwit, karnemelk en natriumbicarbonaat. Bent u allergisch voor één van de vermelde ingrediënten, dan vinden we dat bijzonder jammer. Hopelijk kan u iemand anders dan gelukkig maken met uw speculaas

Suiker

De typische, karamelachtige smaak is te danken aan de suiker. Sorry diabetici, we hebben nog geen waardige vervanger gevonden.

Gluten

Onze boterspeculaas wordt bereidt met tarwebloem en is dus niet geschikt voor mensen die geen gluten mogen consumeren.

Verse eieren

Allergisch aan verse scharreleieren? Dan hebben we slecht nieuws, want het is één van de ingrediënten in onze speculaas.

Lactose

Speculaas is geen speculaas als je geen échte melkerijboter gebruikt. Slecht nieuws dus voor wie lactose-intolerant is.

Opgelet: in onze bakkerij worden amandelen verwerkt. Wij doen uiteraard ons uiterste best om deze gescheiden te houden van onze andere producten. Helaas kunnen wij dit niet volledig uitsluiten. Hou er dus rekening mee dat onze producten sporen van noten kunnen bevatten.

Heb je nog vragen i.v.m. de bereiding en/of samenstelling van onze producten? Bel 014 21 14 24 of mail naar info@speculaasje.be. We helpen je graag verder!

Vragen over onze andere producten?

Informatie nodig over onze andere producten? Stuur dan een mailtje naar info@speculaasje.be of bel ons op 014 21 14 24.

Contacteer ons!